Zuzana Čaputová:
Neztratit se sama sobě

Exkluzivní knižní rozhovor se slovenskou prezidentkou
Erik Tabery
Respekt special

Dialog mezi prezidentkou Zuzanou Čaputovou a šéfredaktorem týdeníku Respekt Erikem Taberym trval více než dva roky. Jaké to je být ženou ve vrcholné politice a matkou dcer, na které útočí politici? Co musí hlava státu zvládat v zemi zmítané pandemií covidu, v době, kdy na Ukrajině vypukla válka, nebo v situaci, kdy je společnost extrémně polarizovaná? Jaké to je ocitnout se v čele země?

Erik Tabery chtěl poznat a pochopit člověka, který z této role nemohl vystoupit celých pět let ani na vteřinu. Ženu, do níž si lidé promítají své frustrace, ale i nenaplněné naděje. A Zuzana Čaputová mu to umožnila s otevřeností, která nemá mezi politiky obdoby.


„Myslím, že po přečtení knihy veřejnost uvidí mnohé události v novém světle. Snažil jsem se klást otázky tak, aby byly zajímavé pro každého čtenáře, tedy i pro ty, kteří se slovenskou politikou tolik nezabývají. Pokud chcete lépe pochopit, jaké to je být na vrcholu politické moci, a navíc ženou, je tato kniha právě pro vás.“ Erik Tabery

ℹ️ Předprodej knihy. Vychází v polovině června 2024. Objednávky budou doručovány od 17. 6. 2024. Limitovaná verze 200 ks s podpisy Zuzany Čaputové a Erika Taberyho je vyprodána.

I. Vyberte knížku

II. Vyberte způsob doručení

III. Doručovací adresa

Neplatná adresa.

IV. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Přihlášený uživatel

[[ userEmail ]]

Máte dotazy ohledně objednávky? Neváhejte nás kontaktovat na [email protected]